Tollboden – House of Law and Business ble etablert i 2012 og er et kompetansemiljø med særlig kompetanse innen juridiske, økonomiske og forretningsmessige tjenester. Bedriftene som holder til i Tollboden er LEX Advokater AS, Bizraise AS, Bright Performance AS, Scansør Revisjon, Ramsjord AS, Advokatfirmaet Gaustad AS, GBj AdminService AS, Veridian Østfold AS ,  Competencia AS og Thevit AS.

Lasse Kopperud
Advokat, Siviløkonom
lk@lexadvokater.no
Tlf: 922 22 277

Forretningsjuss,
generasjonsskifte,
kontrakter, fast eiendom

Arne Sekkelsten
Advokat, MSc.
as@lexadvokater.no
Tlf: 416 11 404

Forretningsjuss,
restruktureringer, konkurs,
kontraktsrett, tvisteløsninger

Trine Husaas
Advokat, bedriftsøkonom
th@lexadvokater.no
Tel: 948 94 153

Forretningsjuss, selskapsrett,
skatt, fisjon/fusjon, kontrakter,
arbeidsrett

Elise Johansen
Advokat, Førsteamanuensis
ej@lexadvokater.no
Tel: 416 28 099

Forretningsjuss, skifter,
nasjonal- og internasjonal
hav-, miljø-og klimarett

Per-­Steinar Krogstad
MBA, Siviløkonom
psk@bizraise.no
Tlf: 901 35 511

Økonomi, eierskifte, M&A,
strategi, SMB, forretningsutvikling,
fisjoner/fusjoner, styrearbeid

Arild Sørvåg
Registrert revisor
post@scansor.no
Tlf: 917 12 824

Revisjon, regnskap,
forretningsutvikling,
fusjoner/fisjoner

Tore M. Bossum
Senior bedriftsrådgiver
tore.bossum@mybright.no
Tlf: 995 11 424

Strategi, ledelse,
eierskifte,
endringsledelse

Dag Johansen
Senior Bedriftsrådgiver
dag.johansen@mybright.no
Tlf: 966 26 502

Forbedringsarbeid,
lean, endringsprosesser

Steinar Amundsen
Senior bedriftsrådgiver
steinar.amundsen@mybright.no
Tlf: 905 90 172

Salg, marked, omstilling,
forbedringsarbeid

Robert Sjøborg
MBA, Sivilingeniør
robert.sjoborg@mybright.no
Tlf: 906 68 296

Strategi, ledelse,
salg, markedsføring,
kompetanseutvikling

Hakon Skjorland
Senior rådgiver
hakon.skjorland@mybright.no
Tlf: 951 67 429

Kurs, foredrag, ledelse,
teamutvikling,
endringsprosess

Tor Ivar Pettersen
Senior bedriftsrådgiver
tip@mybright.no
Tlf: 480 67 01

Strategi, rekruttering,
ledelse- og
organisasjonsutvikling

Per Jørgen Foss
Senior bedriftsrådgiver
per.jorgen.foss@mybright.no
Tlf: 928 41 810

Økonomi, eierskifte
M&A, digitalisering

Lars Erik Myhre
Senior bedriftsrådgiver
lars.erik.myhre@mybright.no
Tlf: 419 33 143

Omstilling, effektivisering,
ledelse, org. utvikling

Øyvind Chr. Johannessen
Økonom, Master i Strategi
ojo@competencia.no
Tel: 466 44 850

Strategi, rekruttering,
styrearbeid, forretningsutv.,
foredrag, konsepter

Frode A. Yngland
Rådgiver
frode@competencia.no
Tel: 959 40 859

Rekruttering, konsulent,
sparring-partner,
diverse bistand

Unknown-10

Eivind Hasseldokk-Ramsjord
Seniorrådgiver – MSc.,
Ph.d. Eiendomsfag,
Eiendomsutvikling
eivind@ramsjord.no
Tlf: 930 51 265

Spesialkompetanse innen
eiendomsutvikling
og eiendomsfag

Hilde Støa Gaustad
Advokatfullmektig,
Sertifisert mekler – Advokatforeningen,
Markedsøkonom,
hilde@advokatgaustad.no
Tel: 410 03 399
Forretningsjuss, tvisteløsning,
avtalerett, reklamasjoner

Skjermbilde 2018-09-18 kl. 14.48.25

Henriette Celine Støa Gaustad
Advokatfullmektig
henriette@advokatgaustad.no
Tel: 473 71 831
Forretningsjuss, tvisteløsning,
avtalerett, reklamasjoner,
arv og skifte

Skjermbilde 2018-01-04 kl. 12.39.20

Rune Gaustad
Advokat, bedriftsøkonom
rune@advokatgaustad.no
Tef: 481 47 305

Forretningsjuss, tvisteløsning,
avtalerett, reklamasjoner,
arbeidsrett

Georg Bjørnson
Bedriftsøkonom – ingeniør
georg.bjornson@fibernett.net
Tel: 905 65 766

Forretningsutvikling, regnskap,
rådgiving, styrearbeid

Grete Lier Jamissen
Takstmann MREV, ingeniør
gj@veridian.no
Tlf: 908 54 571

Verdivurdering og rådgivning
innen næringstaksering, B2B

Nina Beck Pettersen
Regnskap, rådgiving
nina.beck.pettersen@thevit.no
Tlf: 416 10 320
Regnskap, lønn, HR, skatt og mva,
selskapsendringer/dok., rådgivning

Lars Petter Gjermundsen
Senior rådgiver, økonomi, strategi
lars.petter.gjermundsen@thevit.no
Tlf: 982 07 477

Økonomi, interim CFO/øk. sjef,
strategi, cash management rapp/BI

Jon Arne Holm
M.Sc., European Patent Attorney
jah@ligl.no
Tlf: 918 73 275

Immaterielle rettigheter,
IP-rådgivning, IP-strategi,
Patent

LEX Advokater
biz_51
search_51
right_51
Ramsjord_logo_2016
Skjermbilde 2018-04-11 kl. 00.59.00
Ligl Logo
Skjermbilde 2020-03-20 kl. 01.11.04
Skjermbilde 2018-01-04 kl. 12.37.30
Skjermbilde 2020-03-20 kl. 09.20.12