Tollboden – House of Law and Business ble etablert i 2012 og er et senter med særlig kompetanse innen juridiske, økonomiske og forretningsmessige tjenester. Bedriftene som holder til i Tollboden er LEX Advokater, Bizraise AS, Bright Performance AS, Scansør Revisjon, Vigres AS, Ramsjord AS, Advokatfirmaet Gaustad AS og konsult- og rekrutteringsselskapet Competencia AS.

Lasse Kopperud
Advokat, Siviløkonom
lasse@tollboden.no
Tlf: 922 22 277

Arne Sekkelsten
Advokat, MSc.
arne@tollboden.no
Tlf: 416 11 404

Arild Sørvåg
Registrert revisor
arild@tollboden.no
Tlf: 917 12 824

Per-­Steinar Krogstad
MBA, Siviløkonom
per@tollboden.no
Tlf: 901 35 511

Tore M. Bossum
Rådgiver
tore@tollboden.no
Tlf: 995 11 424

Dag Johansen
Rådgiver
dag@tollboden.no
Tlf: 966 26 50

Steinar Amundsen
Rådgiver
steinar@tollboden.no
Tlf: 905 90 172

Tor Ivar Pettersen
Rådgiver
tor-ivar@tollboden.no
Tlf: 480 67 010

Hakon Skjorland
Rådgiver
hakon@tollboden.no
Tlf: 951 67 429

Robert Sjøborg
MBA, Sivilingeniør
robert@tollboden.no
Tlf: 906 68 296

Ole Magnus Karlsen
Advokat
ole.magnus@tollboden.no
Tlf: 410 00 708

Hege3
Hege Gathen 
Rådgiver/Aut. regnskapsfører
hege@tollboden.no
Tlf: 911 47 565
Tor Anders
Thor Anders Hansen
Rådgiver
thor.anders@tollboden.no
Tlf: 916 38 850
Unknown-10

Eivind Hasseldokk-Ramsjord
MSc., Ph.d.
eivind@tollboden.no
Tlf: 930 51 265

Øyvind Chr. Johannessen
Økonom, Master i Strategi
oyvind@tollboden.no
Tel: 466 44 850

Frode

Frode A. Yngland
Rådgiver
frode@tollboden.no
Tel: 959 40 859

Rune Gaustad
Advokat,
Bedriftsøkonom
rune@tollboden.no
Tef: 481 47 305

Hilde Støa Gaustad
Advokatfullmektig,
Sertifisert mekler – Advokatforeningen,
Markedsøkonom,
hilde@tollboden.no
Tel: 410 03 399

Henriette Celine Støa Gaustad
Advokatfullmektig
henriette@tollboden.no
Tel: 473 71 831

Trine Husaas
Advokat,
Bedriftsøkonom
trine@tollboden.no
Tel: 948 94 153

LEX Advokater
Vigres2