Tollboden – House of Law and Business ble etablert i 2012 og er et senter med særlig kompetanse innen juridiske, økonomiske og forretningsmessige tjenester. Bedriftene som holder til i Tollboden er LEX Advokater, Bizraise AS, Bright Performance AS, Scansør Revisjon, Ramsjord AS, Advokatfirmaet Gaustad AS, GBj Admi Service AS, Mer Effekt AS, og konsult- og rekrutteringsselskapet Competencia AS.

Lasse Kopperud
Advokat, Siviløkonom
lasse@tollboden.no
Tlf: 922 22 277

Arne Sekkelsten
Advokat, MSc.
arne@tollboden.no
Tlf: 416 11 404

Arild Sørvåg
Registrert revisor
arild@tollboden.no
Tlf: 917 12 824

Per-­Steinar Krogstad
MBA, Siviløkonom
per@tollboden.no
Tlf: 901 35 511

Tore M. Bossum
Senior bedriftsrådgiver
tore@tollboden.no
Tlf: 995 11 424

Dag Johansen
Senior Bedriftsrådgiver
dag@tollboden.no
Tlf: 966 26 50

Steinar Amundsen
Senior bedriftsrådgiver
steinar@tollboden.no
Tlf: 905 90 172

Tor Ivar Pettersen
Senior bedriftsrådgiver
tor-ivar@tollboden.no
Tlf: 480 67 010

Robert Sjøborg
MBA, Sivilingeniør
robert@tollboden.no
Tlf: 906 68 296

Per Jørgen Foss
Senior bedriftsrådgiver
per.jorgen@tollboden.no
Tlf: 928 41 810

Lars Erik lys kvadrat 4
Lars Erik Myhre
Senior bedriftsrådgiver
lars.erik@tollboden.no
Tlf: 419 33 143

Hakon Skjorland
Rådgiver
hakon@tollboden.no
Tlf: 951 67 429

Mona Kjenstad
Administrasjonssjef
mona@tollboden.no
Tlf: 971 77 277

Øyvind Chr. Johannessen
Økonom, Master i Strategi
oyvind@tollboden.no
Tel: 466 44 850

Frode

Frode A. Yngland
Rådgiver
frode@tollboden.no
Tel: 959 40 859

Trine Husaas
Advokat,
Bedriftsøkonom
trine@tollboden.no
Tel: 948 94 153

Rune Gaustad
Advokat,
Bedriftsøkonom
rune@tollboden.no
Tef: 481 47 305

Hilde Støa Gaustad
Advokatfullmektig,
Sertifisert mekler – Advokatforeningen,
Markedsøkonom,
hilde@tollboden.no
Tel: 410 03 399

Henriette Celine Støa Gaustad
Advokatfullmektig
henriette@tollboden.no
Tel: 473 71 831

Unknown-10

Eivind Hasseldokk-Ramsjord
MSc., Ph.d.
eivind@tollboden.no
Tlf: 930 51 265

Georg Bjørnson
Bedriftsøkonom – ingeniør
georg@tollboden.no
Tel: 905 65 766

Laila Nagelhus
Master of management
Diplomøkonom
laila@tollboden.no
Tlf: 917 32 069
LEX Advokater